Турбота про кожного-відповідальність держави

Дата: 08.02.2021 15:51

Розпочато роботу відділення надання соціальних послуг в умовах денного перебування Комунальної установи "Центр надання соціальних послуг" Тульчинської міської ради, відповідно до Державних стандартів соціальних послуг, затверджених Міністерством соціальної політики України.
Відділення надає послуги за такими напрямами: фізична реабілітація, соціальне обслуговування, культурно-дозвілева діяльність.

Послуги надаються фахівцями з відповідною освітою і досвідом, як на базі Центру так і на виїзді (в населених пунктах територіальної громади). Для перевезення осіб з інвалідністю є спецтранспорт.
Перебування у відділенні допоможе громадянам відповідної категорії адаптуватися до умов сучасного суспільного життя, підтримати фізичне та інтелектуальне здоров'я, сприятиме соціалізації, само зайнятості та задоволенню життєвого спектра їх потреб.

При відділені працюють гуртки: "Рукоділля", "Духовний розвиток", "Літературго-краєзнавчий", "Скандинавської ходьби".
Ми працюємо за адресою м. Тульчин, пров. Брацлавського 6.
Телефон для консультацій 8-0682774043
Завідуюча відділенням надання  соціальних послуг денного перебування М.І.Колібабчук