ОГОЛОШЕННЯ про громадське обговорення проєкту рішення «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Тульчина»

Дата: 20.01.2021 14:25

В зв’язку з оголошенням карантину, аби уникнути  розповсюдження Covid-19, викликаного коронавірусом SARS-CoV-2, обговорення проєкту рішення «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м.Тульчина» проводитиметься в режимі  on-line.
Проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу розміщені на  офіційному сайті Тульчинської міської ради за посиланням
До обговорення запрошуються жителі Тульчинської міської ОТГ, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, представники громадських організацій та представники господарюючих суб`єктів.
Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об`єднань стосовно проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу до нього просимо надсилати до Тульчинської міської ради на електронну  пошту  radatulchin@gmail.com з поміткою «Правила приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення міста Тульчина» та управління ЖКГ, благоустрою, комунальної власності та містобудування і архітектури Тульчинської міської ради у письмовій формі протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: м.Тульчин, пров.Брацлавський,6 кабінет №203 тел. 8-04335-2-26-03( відповідальна особа – Салик О.М.)