НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ НА СЕЛІ

Дата: 18.01.2021 17:05

Фото без описуЗапрошуємо  активні родини до участі у національному проєкті «Молочний кластер у Вашій громаді» за підтримки ТОВ “УкрМілкІнвест”. Метою проєкту у 2021 році є започаткування молочних кластерів (кооперативів) у 50 громадах, у кожній з яких буде відібрано принаймні 10 сімей-кандидатів, що прагнуть розширити свої господарства та створити сімейні молочні ферми (СМФ).

Кластер надає організаційну, технічну та консультаційну підтримку:

–              у питаннях будівництва ферми на основі сучасних технологій;

–              у питаннях утримання та ведення молочного стада;

–              консультування щодо збору, охолодження та продажу молока;

–              консультації щодо лікування тварин та отримання ветеринарної підтримки господарства;

–              консультації щодо заготівлі кормів, годування, складання раціону тварин;

–              юридичні та фінансові консультації в питаннях оформлення та ведення СМФ;

–              регулярні навчання для СМФ, спрямовані на збільшення ефективності та прибутку;

–              сприяння особистому розвитку членів сімей та умінню покращувати свій добробут.

Кластер надає фінансову підтримку учасників на поворотній основі за наступним алгоритмом:

–              Безвідсотковий кредит на рік для будівництва ферми, повернення розпочинається після запуску ферми.

–              Кошти для придбання обладнання – власник повертає 50% протягом 4-х років рівними частинами, починаючи з 2-ого року співпраці, інші 50% – безповоротна допомога. Кредитна частина надається під 7% річних.

–              Кошти на ВРХ надаються  з розрахунку 22 тис. грн на 1 голову з щорічним погашенням рівними частинами протягом 4-х років починаючи з 2-ого року співпраці. Кредит надається під 7% річних.

Для участі в проєкті потрібно:

–              Бажання та внутрішня згода родини.

–              Наявність приміщення для утримання ВРХ, або земельної ділянки для будівництва ферми.

–              Бажано мати досвід в утриманні корів.

–              Бажано мати землю для кормів/випасу.

–              Бажано мати мінімальний набір с/г техніки.

Також у рамках проєкту можливі екскурсійні візити в створені ферми за рахунок зацікавленої сторони.

Якщо Ви зацікавлені у відкритті власної справи або хочете розширити своє господарство, будь ласка, заповніть анкету за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1vr3pgbNyImXeUYtpZJnFXVs15_uX5rp0B7jaQB2-_0E/edit

Детальніше про проєкт: http://milkcluster.woc.org.ua/

Контактна особа у Тульчинській міській раді: Наталія Вікторівна Гнатенко, e-mail: natalija.gnatenko@gmail.com, тел. +380(67)2186209.