Конкурс на краще новорічно - різдвяне оформлення закладів освіти Тульчинської міської ради

Дата: 16.01.2021 09:21

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради №156 від 22.12.2020 року було проведено конкурс на краще новорічно – різдвяне оформлення закладів освіти Тульчинської міської ради.   З  30.12 2020 року по 11.01.2021 року членами комісії було здійснено виїзд у заклади освіти, які своєчасно подали відповідні заяви та виявили бажання взяти участь у конкурсі. Результати конкурсу будуть узагальнені  наказом по відділу освіти.   З феєрією новорічногофотооздоблення можна познайомитися, переглянувши фотосвітлини.