Продовжується робота щодо формування проєкту бюджету громади на 2021 рік

Дата: 20.11.2020 14:32

Відбулося чергове засідання робочої групи з питань  підготовки проєкту бюджету Тульчинської міської територіальної громади на 2021 рік. До обговорення були запрошені члени робочої групи, депутати міської
ради. Із 16 членів групи були присутні 11, також до обговорення проєкту бюджету долучився і міський голова Валерій Весняний.

Під час засідання було розглянуто особливості формування видаткової частини бюджету громади на 2021 рік, проведено аналіз потреби в коштах, поданої головними розпорядниками, та визначено граничні обсяги видатків в
межах прогнозних надходжень бюджету.

У процесі роботи заслухано керівників структурних підрозділів міської ради, розпорядників коштів нижчого рівня, комунальних установ та підприємств Тульчинської міської ради щодо розрахункових показників бюджету за видатками.

Також на засіданні було розглянуто перелік пропозицій до бюджету, що надійшли від жителів громади з метою долучення громадян до бюджетного процесу та врахування цих пропозицій у місцевих програмах. За результатами роботи робоча група затвердила граничні обсяги видатків на 2021 рік, доведені головним розпорядникам бюджетних коштів,а також доручила фінансовому управлінню міської ради розробити проєкт рішення міської ради «Про бюджет Тульчинської міської територіальної громади на 2021 рік» та подати його на розгляд та схвалення виконавчим комітетом міської ради.