Суворовська амбулаторія отримала новенький Renault Duster для обслуговування населення

Дата: 19.11.2020 15:52

Сьогодні було передано автомобіль для Суворовської амбулаторії. Ключі від новенького Renault Duster сімейному лікарю Суворовської АЗПСМ Безбах Тетяні Петрівні вручив головний лікар КНП «Тульчинський центр ПМСД» Тульчинської міської ради Кушнір Сергій Віталійович.

Транспортні засоби були закуплені за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Ці автомобілі вкрай необхідні для обслуговування пацієнтів у сільській місцевості. Нове авто сучасне, потужне, зручне, має підвищену прохідність. Тож тепер місцеві медпрацівники зможуть за будь-яких погодних умов оперативно та без перешкод дістатися до кожного жителя за короткий термін, що є дуже важливо, особливо коли йдеться про збереження людського життя.