20 листопада 2020 року відбудеться засідання робочої групи з питань формування бюджету Тульчинської міської територіальної громади на 2021 рік

Дата: 19.11.2020 11:08

Відповідно до Бюджетного регламенту міської ради 20 листопада 2020 року о 10.00 годині в приміщенні будинку рад по вул. Миколи Леонтовича, 1 відбудеться засідання робочої групи з питань формування бюджету Тульчинської міської територіальної громади на 2021 рік.
На засіданні буде розглянуто особливості формування видаткової частини бюджету громади на 2021 рік, проведено аналіз потреби в коштах, поданої головними розпорядниками, та визначення граничних обсягів видатків в межах
прогнозних надходжень бюджету.

З метою координації дій, пов‘язаних із складанням проекту бюджету, до участі в засіданні запрошуємо долучитись голів територіальних громад, які за результатами реалізації адміністративної реформи входять до складу Тульчинської територіальної громади.
Засідання буде проводитись з дотриманням всіх карантинних заходів.