В с.Тиманівка відремонтували будівлю загальної практики сімейної медицини

Дата: 19.11.2020 08:29

Завершився Капітальний ремонт будівлі загальної практики сімейної медицини по вул. Незалежності 12а, в с. Тиманівка Тульчинського району Вінницької області!

На відкритті Тиманівської амбулаторії були присутніми голова Тульчинської міської громади Весняний Валерій Михайлович, директор Приватного виробничо-комерційного підприємства «Будівельник» Ковінько Володимир Григорович та головний лікар КНП «Тульчинський центр ПМСД» Тульчинської міської ради Кушнір Сергій Віталійович.

Капітальний ремонт фінансувався з державного та місцевого бюджету у співвідношенні 90:10 відсотків відповідно.

Адміністрація КНП «Тульчинський центр ПМСД» Тульчинської міської ради висловлює вдячність колективу ПВКП «Будівельник» та особисто директору Ковіньку В.Г. за якісну та вчасно виконану роботу.

Результатом проведеного капітального ремонту стало: утеплення фасаду будівлі, зміцнення фундаменту, заміна покрівлі даху будівлі, облаштування східців з тротуарною плиток, улаштування пандуса з металоконструкцій та бетону з покриттям.

Медичний персонал зустрічатиме пацієнтів та відвідувачів у затишному і повністю пристосованому для надання медичної допомоги приміщенні.