Тульчинська міська територіальна громада

У Тульчині відкрили пам'ятник "Борцям за Незалежність України"

Дата: 15.10.2020 15:07

14 жовтня в День захисника України і День Українського козацтва у Тульчині урочисто відкрито пам'ятник "Борцям за Незалежність України".

З вітальним словом до присутніх звернувся Тульчинський міський голова Валерій Весняний, отаман Вінницького крайового Товариства Українського козацтва генерал-осавул Андрій Книжник, учасник революції Гідності, голова громадської організації "Тульчинське районна об'єднання учасників АТО" Віталій Харченко.

Почесне право відкрити меморіал мали Тульчинський міський голова Валерій Весняний, голова районної державної адміністрації Олег Боровський, учасник бойових дій у складі Першої окремої штурмової роти ДУК ПС, отаман Українського козацтва Тульчинщини Анатолій Ільчик, громадський активіст Віталій Майстр, голова "Тульчинського районного об'єднання учасників АТО" Віталій Харченко, ліцейст Тульчинського військово-спортивного ліцею Максим Паланюк.

Автор проєкту член Національної Спілки художників України, координатор міжнародного пленеру "Подільська вольниця" Аліна Славгородська (м.Запоріжжя), співавтор і координатор проекту, заслужений художник України Михайло Довгань, роботи виконано на базі громадської організації "Козацька левада".

Світлу пам'ять борців за волю України вшанували хвилиною мовчання, а також покладанням квітів до пам'ятника борцям за незалежність України, Меморіалу слави, братської могили загиблих воїнів Другої світової війни.