Тульчинська міська територіальна громада

10 жовтня - День художника України

Дата: 10.10.2021 08:07

Щорічно у другу неділю жовтня в Україні відзначається День художника. Це професійне свято було засновано Указом президента України № 1132/98 від 9 жовтня 1998 року.
Шановні художники! Від імені міської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу прийміть сердечні вітання Днем художника. Символічно, що це свято ми відзначаємо у пору золотої осені, коли сама природа розгортає яскраве живописне полотно.

Ми пишаємось, що здобутки майстрів Тульчинської громади, у чудових живописних полотнах, кращих зразках народного декоративно-прикладного мистецтва,  знають та цінують, в Україні, і за її межами.

Ви створюєте те, що сповнює наші душі емоціями, духовністю, формує зовсім нове світобачення. Ви відкриваєте світ по-новому, завдяки вашим роботам можна побачити те, чого не помічаєш у повсякденні.

Будьте завжди натхненними і життєрадісними, адже світ такий великий і вимагає Вашої особливої, художньої оцінки!  Зичу вам міцного здоров’я, творчої наснаги, цікавих ідей, досконалості і визнання!

З повагою, міський голова                                                                                                 Валерій Весняний