ТУЛЬЧИНСЬКІ БОРЦІ – ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ

Дата: 15.09.2020 15:19

11 – 16 вересня 2020року в смт Рибаківка Миколаївської області проводився Чемпіонат України серед ветеранів з греко–римської та вільної боротьби.

В чемпіонаті взяли участь збірні команди областей України та міста Києва.
До складу команди ветеранів Вінницької області увійшли: Ратушняк Сергій Миколайович, тренер–викладач Тульчинської ДЮСШ, вагова категорія 70кг, дивізіон B, який зайняв перше місце з вільної боротьби та друге місце з греко–римської боротьби та Склярук Василь Кирилович – тренер–викладач Тульчинської ДЮСШ, який зайняв перше місце з греко –римської боротьби та перше місце з вільної боротьби у вагових категоріях 100 кг, дивізіонуJ.

Збірна команда ветеранів Вінницької області посіла третє командне місце з вільної боротьби та 4 командне місце з греко–римської боротьби.

Вітаємо наших чемпіонів, бажаємо подальших успіхів на борцівському килимі, роботі та в особистому житті!

Директор Тульчинської ДЮСШ                                     Чорній А.І.