Оголошення про громадське обговорення проєкту рішення «Про затвердження примірного договору оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна, що належить до комунальної власності Тульчинської міської ради»

Дата: 15.09.2020 12:03

В зв’язку з оголошенням карантину, аби уникнути  розповсюдження Covid-19, викликаного коронавірусом SARS-CoV-2, обговорення проєкту рішення «Про затвердження примірного договору оренди нерухомого або іншого окремого індивідуально визначеного майна,             що належить до комунальної  власності Тульчинської міської» проводитиметься в режимі  on-line.

Проєкт регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу розміщені на офіційному сайті Тульчинської міської ради за посиланнями:

Проєкт регуляторного акту http://tulchynska.gromada.org.ua/docs/433366/

Аналіз регуляторного впливу http://tulchynska.gromada.org.ua/analiz-regulyatornogo-vplivu-14-56-48-06-03-2017/

До обговорення запрошуються жителі Тульчинської міської ОТГ, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, представники громадських організацій та представники господарюючих суб`єктів.
         Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об`єднань стосовно проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу до нього просимо надсилати до Тульчинської міської ради на електронну пошту radatulchin@gmail.com з поміткою «Примірний договір оренди», протягом місяця з дня оприлюднення.