Переможці Кубку України з бойового самбо серед юнаків

Дата: 15.09.2020 10:33
Кількість переглядів: 605

14 вересня у с.Підгірці Київської області відбувся Кубок України з бойового самбо серед юнаків. В змаганнях прийняли участь близько 200 юнаків. До складу збірної команди Вінницької області потрапили четверо вихованців Клубу Бойових Мистецтв «Гепард».

В результаті напружених поєдинків наші хлопці показали наступні результати:

Переможцями Кубку України у своїх віково - вагових категоріях стали: Очеретний Ростислав ( до 45 кг), Бойчук Володимир ( до 42 кг), Єкімцов Костянтин ( до 74 кг).

Гідно показав себе і Більмак Дмитро, але в результаті поєдинку не зміг потрапити до трійки призерів.

В командному заліку збірна Вінницької області зайняла другу сходинку п’ядесталу. Вітаємо спортсменів з вдалим виступом на змаганнях.