22 ТРАВНЯ СВЯТКУЄ СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЗАХАРЧУК ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА - ДЕПУТАТ ТУЛЬЧИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОТГ 7-ГО СКЛИКАННЯ

Дата: 22.05.2019 08:46

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть  найтепліші поздоровлення з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо веселощів, смаку до життя, приємних дрібниць, яскравих моментів, здійснення мрій, успіху в справах і починаннях, успіхів у всьому. Нехай в цей день настрій буде безтурботним і сонячним, як теплий весняний день! А проблеми і неприємності назавжди підуть з життєвого шляху… А в честь світлого свята хай здійсниться найпотаємніше бажання. Щастя, любові і розуміння з близькими.