Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 02.11.2017 16:45

Від імені міської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від мене особисто прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери!

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість жителів нашого краю , котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинуті  і не забуті, відчувають себе захищеними у цей непростий для України час.

Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, воїнів АТО, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служать людям, а професійне свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Бажаю кожному з вас міцного здоров’я, щастя, достатку, мирного неба над головою, витримки у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей.

З повагою,

Міський голова                                                    Валерій Весняний