Сім ОТГ Вінниччини змагаються за допомогу U-LEAD у написанні стратегій розвитку

Дата: 28.07.2017 16:42

Фото без опису

Тульчинська, Ковалівська, Дашівська, Вапнярська, Немирівська, Жданівська та Томашпільська об'єднані громади відгукнулись на пропозицію Вінницького відокремленого підрозділу Установи Центр Розвитку Місцевого Самоврядування щодо надання експертної допомоги у створенні якісного Стратегічного плану розвитку.

У мотиваційних листах, які надійшли на адресу вінницького “офісу реформ”, читається сподівання, що ухвалені реалістичні Стратегії розвитку допоможуть віднайти напрямки економічного зростання своїх територій, можливості для покращення благоустрою та якості життя мешканців.

Більшість учасників конкурсу зізнаються, що не мають достатнього досвіду стратегічного планування на триваліший період часу. Стратегічні плани розвитку, як вважають голови ОТГ, допоможуть підвищити громадську активність і залучити до розвитку територій більшу кількість їхніх мешканців.

Збір заявок на надання супроводу у створенні Стратегії розвитку тривав з 1 по 20 липня. Переможець конкурсу буде оголошений 1 серпня. Усім іншим учасникам конкурсу в міру можливості будуть надані фахові рекомендації і допомога у формулюванні аналітичних висновків. При можливості експерти ВП ЦРМС будуть присутніми на засіданнях Робочих Груп із створення Стратегій розвитку.

Юрій Войціцький, радник з регіонального розвитку, Вінницький ВП ЦРМС