Тульчинська міська об'єднана територіальна громада
офіційний сайт

Громадські слухання

Шановні жителі Тульчинської ОТГ Тульчинська міська рада повідомляє, що 10 квітня  2017 року о 10.00 годині в залі засідань приміщення будинку рад відбудуться громадські слухання, на обговорення яких виносяться слідуючі питання:

1.     Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади

2. Про   порядок   організації   та  проведення  громадських   робіт    на  підприємствах   комунальної власності Тульчинської  міської ради (міста Тульчина,сіл Суворовське, селища Пестеля, сіл Тиманівка, Дранка, Одаї, Ганнопіль) у 2017 році.

3. Про визначення видів безоплатних  суспільно-корисних робіт та затвердження переліку підприємств Тульчинської міської ради (міста Тульчина,сіл Суворовське, селища Пестеля, сіл Тиманівка, Дранка, Одаї, Ганнопіль), на об’єктах яких притягнуті до адміністративної відповідальності відбувають стягнення у виді громадських робіт та трудового використання осіб, підданих адміністративному арешту у 2017 році.

4. Про визначення видів безоплатних  суспільно-корисних робіт та затвердження переліку підприємств Тульчинської міської ради (міста Тульчина,сіл Суворовське, селища Пестеля, сіл Тиманівка, Дранка, Одаї, Ганнопіль), на об’єктах яких засуджені відбувають покарання у виді громадських робіт у 2017 році.

5. Про затвердження норм утворення твердих побутових відходів для житлових будинків населених пунктів та підприємств невиробничої сфери Тульчинської міської ради (міста Тульчина,сіл Суворовське, селища Пестеля, сіл Тиманівка, Дранка, Одаї, Ганнопіль)

На громадські слухання запрошуються члени територіальної громади міста, посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати міської ради, керівники органів самоорганізації населення, керівники підприємств, установ, організацій, суб’єкти підприємницької діяльності, діяльність яких пов’язана з питаннями що обговорюються, голови вуличних та будинкових комітетів.


 

       Міський голова                                                      В.М. Весняний« повернутися до списку новин