офіційний сайт

Шановні жителі громади!

Тульчинська міська рада повідомляє, що 20 березня   2018 року о 17 год. 15 хв. в залі засідань Будинку рад, по вул. Миколи Леонтовича 1, відбудуться громадські слухання на обговорення яких виносяться слідуючі питання:

1. Громадське обговорення підготовленого комісією проекту договору про  співробітництво Тульчинської міської  ради з Кинашівською сільською радою,  щодо розробки та реалізації спільного проекту по благоустрою набережної водного об’єкту в межах міста Тульчина,  яка пролягає через вулицю Незалежності м.Тульчин та вулицю Леонтовича  с. Нестерварка.
  1. Про будівництво пам’ятника Небесній сотні в місті Тульчині
  1. Про Затвердження Стратегії Тульчинської об’єднаної територіальної громади до 2030 року

На громадські слухання запрошуються члени Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади, посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати міської ради, члени громадських організацій. керівники органів самоорганізації населення, керівники підприємств, установ, організацій, діяльність яких пов’язана з питаннями, що обговорюються, голови вуличних та будинкових комітетів.

Тульчинська міська рада