Ми — українці, ми — європейці

Дата: 20.08.2020 15:19

Напередодні великого свята – Дня Незалежності України, працівниками уповноваженого органу з питань пробації спільно з працівниками відділу у справах дітей та соціальної роботи з сім’ями та дітьми Тульчинської об’єднаної територіальної громади для громадян на обліку пробації організовано виховний захід «Ми — українці, ми — європейці». Адже саме в Україні знаходиться географічний центр Європи.

День Незалежності кожного року нагадує не тільки українському народу, але і всьому світу, про існування нашої незалежної, демократичної країни. Присутні пригадали державні та народні символи, обряди та традиції нашої країни, відомих політиків, талановитих вчених, видатних митців та спортсменів, які прославляли Україну в той чи
інший час.

А найголовніше під час проведення заходу, суб′єкти пробації вияснили, що, досягаючи власного успіху в житті, наші громадяни створюють успіх цілої країни, що ми всі є часточками великого народу і цим по-справжньому пишаємось.

Тульчинський районний відділ філії ДУ «Центр пробації» у Вінницькій області