Профілактична бесіда, щодо шкідливого впливу алкоголю на здоров’ я

Дата: 22.06.2020 11:27

У світі, в тому числі і в нашій країні, зростає кількість людей, які зловживають алкогольними напоями, що викликає психічну і фізичну залежність.
Тому, 22 червня 2020 року працівниками Тульчинського районного відділу філії «Центру пробації» у Вінницькій області проведено профілактичну бесіду для громадян на обліку пробації на тему: «Шкідливий вплив алкоголю».
Захід мав на меті  виховання свідомого ставлення до свого здоров’я та здоров’я оточуючих як найвищої соціальної цінності, формування здорового способу життя, профілактика зловживанням алкоголем, формування почуття відповідальності за свої дії та вчинки.
Проведення подібних заходів має спонукати засуджених до ведення здорового способу життя, що є однією з цілей служби пробації.