Завершується прийом проєктів на участь у конкурсі Бюджет громадських ініціатив

Дата: 30.06.2020 08:35

30 червня завершується прийом проєктів на участі у конкурсі Бюджет громадських ініціатив.

Автором проєкту може бути житель Тульчинської міської ОТГ, який підготував та подав проєкт для фінансування з громадського бюджету, відповідно до умов Положення та на момент подання проєкту досяг 18-річного віку.

Проєкт подається автором у  електронному (у електронній системі) або паперовому вигляді (Тульчинська міська рада, каб. 101 або у статостатах сіл, що входять у громаду). Один автор може подати лише один проєкт та має право проголосувати за нього.

Проєкт подається разом із  списком осіб, які підтримують вашу ідею. Кількість осіб на підтримку проєкту повинна становити не менше 25 – для малих проєктів,  50 – для великих.

Проєкти класифікують на великі та малі.

Малі проєкти – це проєкти, загальна вартість реалізації яких становить до 50 000 грн. (40% від загального бюджету громадських ініціатив).

Великі проєкти - проєкти, загальна вартість реалізації яких становить від 50 000 до 200 000 грн. (60% від загального бюджету громадських ініціатив).

Проєкти можуть подаватися у таких категоріях:

- Благоустрій громади

- Культура і туризм

- Соціальний захист

- Спорт

- Покращення екологічної ситуації у громаді

- Інші соціально-корисні проєкти.

У рамках бюджету громадських ініціатив не можуть допускатися до голосування проєкти, які:

- мають фрагментарний характер (виконання одного з елементів в майбутньому вимагатиме прийняття та реалізацію подальших елементів, які об’єднуючись з цим елементом, є єдиним цілим);

- передбачають витрати на утримання та обслуговування, що перевищують вартість реалізації проєкту;

- передбачають виключно придбання обладнання, виконання робіт з капітального та поточних ремонтів;

- передбачають нове виробництво товарів (послуг), яке має комерційний характер;

- передбачають реалізацію на території комунальних підприємств, закладів, установ Тульчинської громади, фінансування яких здійснюється з бюджету громади;

- передбачають створення окремих комунальних підприємств, закладів, установ організацій, залучення додаткової чисельності до штату бюджетної установи та утримання за рахунок коштів бюджету громади;

- не є загальнодоступними для мешканців;

- суперечать чинному законодавству України.

ФОРМА ПРОЄКТУ

Бланк для СПИСКУ ОСІБ, які підтримують ваш проєкт

При потребі, звертайтеся за консультацією у відділ економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку, тел. 2-13-06

Долучайся! Впливай! Змінюй!