У Тульчині невідомі вкрали квіти разом з підвісними кашпо

Дата: 03.06.2020 17:09
Кількість переглядів: 2069

У нашому місті сталася неприємна ситуція. Невідомими особами було викрадено десять підвісних квітів у вазонах, які висіли на електроопорах. Підвісні вазони прикрашають центр міста ще з 2018 року. Їх дбайливо висаджували працівники благоустрою КП «Тульчинкомунсервіс» та мали надію, що ці квіти стануть окрасою і радуватимуть око всіх жителів.

Дуже прикро, що це вже не перший випадок викрадення квітів, коли самі ж мешканці не цінують те, що створюється для благоустрою міста, зовнішньої краси культурного відпочинку громадян.

Наразі ведеться робота по встановленню особистості невідомих для притягнення їх до відповідальності.

Стаття 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення -Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів — тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян — суб’єктів підприємницької діяльності — від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Давайте дбати про красу, а не руйнувати її, а також поважати один одного, себе, рідне місто і працю інших людей.

Сума завданих збитків складає більше трьох тисяч гривень, тому це вже є кримінальним злочином.

Звернення до правоохоронних органів відправлене. Працівниками вже проводяться оперативно-розшукові заходи щодо встановлення осіб причетних до вчинення крадіжки. Але якщо у Вас є інформація про осіб, що викрали квіти, повідомляйте до Тульчинської міської ради або повідомляйте до місцевого відділку поліції.