Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2020 15:18

01 червня 2020 року в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей працівники Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області провели для неповнолітніх громадян на обліку пробації просвітницький захід на тему: «Твої права – твій захист».

Підлітків привітали зі святом, побажали їм успіхів у навчанні та гарного настрою. Крім того працівники відділу ознайомили присутніх з їхніми основними правами та обов’язками. Надали кваліфікацію різним видам порушень, навели практичні приклади, розповіли про те, до чого призводить неповага до закону та про відповідальність, яка наступає для дітей згідно законодавства України.

Заходи даної направленості мають велике значення, адже неповнолітні громадяни на обліку пробації мають не тільки користуватись своїми правами, а й свідомо обирати правослухняну поведінку.