Відвідування сімей з метою моніторингу умов проживання і виховання дітей

Дата: 20.05.2020 16:44

19 травня 2020 року, працівники відділу у справах дітей та соціальної роботи з сім’ями і дітьми Тульчинської міської ради (начальник Грох Т.А.) відвідали 8 сімей у громаді, в які повернулися діти із закладів інституційного догляду та виховання, після запровадження карантину, спричиненого коронавірусною хворобою (COVID-19) та сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах.

З метою моніторингу умов проживання і виховання дітей, працівники відділу провели профілактичні бесіди та надали соціальні послуги.

Під час відвідування сімей у населених пунктах громади було акцентовано увагу батьків на питання щодо поліпшення житлово-побутових умов та дотримання санітарно-гігієнічних норм, проведено попереджувально-розяснювальну роботу щодо наслідків неналежного виконання батьківських обов’язків та вчинення домашнього насильства.