Шановні депутати всіх рівнів, представники органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, керівники підприємств, установ, організацій усіх форм власності, представники бізнес структур, підприємці, представники громадських організацій, волонтер

Дата: 27.03.2020 08:33

Фото без описуРайонна державна адміністрація, районна та міська ради, з метою запобігання виникненню та поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби СОVID – 19 на території району звертаються з проханням надати посильну допомогу, в тому числі перерахування одноденного заробітку на відкритий при Тульчинській районній спілці ветеранів Афганістану рахунок: UA 373808050000000026003150513, КОД 23101608, у АТ „РАЙФФАЙЗЕН БАНК „АВАЛЬ” м. Київ, МФО 380805, призначення платежу – благодійна допомога «Протидія коронавірусу».

Про надходження та використання коштів громадська організація інформуватиме жителів району через місцеві засоби
масової інформації та веб-сайти райдержадміністрації, районної та міської рад.

Перший заступник голови райдержадміністрації О.Боровський
Заступник голови районної ради Н.Григорьєва
Тульчинський міський голова В.Весняний.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)