ОГОЛОШЕННЯ про громадське обговорення проєкту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік»

Дата: 25.03.2020 11:46

В зв’язку з оголошенням карантину, аби уникнути  розповсюдження Covid-19, викликаного коронавірусом SARS-CoV-2, обговорення проєкту рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади на 2021 рік» проводитиметься в режимі  on-line.
Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу розміщені на офіційному  сайті Тульчинської міської ради за посиланнями: http://tulchynska.gromada.org.ua/docs/349967/ - проєкт рішення

https://rada.info/upload/users_files/04051141/efcd518e57287dda3761866839f028e6.docx - аналіз регуляторного впливу
До обговорення запрошуються жителі Тульчинської міської ОТГ, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, представники громадських організацій та представники господарюючих суб`єктів.
Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об`єднань стосовно проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу до нього просимо надсилати до Тульчинської міської ради на електронну пошту radatulchin@gmail.com з поміткою «Місцеві податки 2021» в термін до 17 квітня 2020 року.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)