FISH BUSINESS UKRAINE Міжнародна виставка-форум рибної індустрії та риболовного хобі

Дата: 12.03.2020 11:41

Виставкова компанія «Євроіндекс» та Держрибагентство запрошують взяти участь у заходах в рамках виставки Fish Business Ukraine 2020!

У рамках виставки планується кілька напрямів обговорення:

1. Законодавче поле розбудови рибного господарства в Україні
  2. Міжнародна співпраця з метою взаємовигідного партнерства та розвитку галузі
  3. Роль неурядових організацій у збереженні рибних запасів та функціонуванні рибної галузі загалом
  4. Значення якісної підготовки молодих кадрів для підвищення конкурентоспроможності вітчизняного рибного господарства. Налагодження співпраці між бізнесом та закладами із підготовки фахівців галузі в перспективі найближчих років

Участь у заході візьмуть представники Держрибагентства, Держводагентства, Держпродспоживслужби, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO), інших міжнародних організацій, експертного середовища, закладів науки та освіти, низки посольств, громадськості та бізнесу.

Захід проводитиметься у трьох форматах для різних цільових аудиторій:

• бізнес-форум для професійної спільноти;
  • майданчик для обміну досвідом виробників та промислових рибалок.

На виставці будуть представлені сучасні інновації та технології в галузі рибного господарства та промисловості (аквакультура, морський та прісноводний промисел, підприємства переробки водних біоресурсів, технології та обладнання для рибної галузі тощо), виробництво продуктів харчування рибного походження, обладнання та технології для зберігання сировини тощо), рекреаційного рибальства (риболовне оснащення, одяг, риболовні бази, риболовні господарства), торгівлі (логістика, франшизи, банківський сектор, імпортери та експортери рибної продукції, рітейл) та міжнародне співробітництво, наукове обґрунтування (міжнародні донорські організації, представники ряду посольств, наукові установи).

Fish Business Ukraine — це той майданчик для зустрічей, перемовин та знайомств, що стане платформою для створення нових підприємств, переобладнання вже наявних та налагодження нових каналів збуту готової продукції. Крім того, сподіваємося, що виставка буде традиційним місцем зустрічі риболовної спільноти, демонстрації трендів та обміну досвідом.

Взяти участь!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)