Відомості про умови праці, матеріально-технічну базу, фінансову звітність за 2019 рік

Дата: 02.03.2020 11:37

Тульчинський краєзнавчий музей з відділом музеєм-квартирою М.Д.Леонтовича є центром духовного відродження, історичною пам’яттю  народу. Накопичений досвід музейної діяльності,  значна історико-архівна база, унікальні колекції  музеїв, дають змогу втілювати в життя творчі ідеї  та залучати населення до надбань історико-культурної спадщини народу.

Музейні фонди нараховують  більше 23,0 тис. музейних предметів основного та допоміжного фондів 16-20 століть.

Музейними закладами проводиться науково-дослідницька, пошукова, науково-фондова та культурно-освітня робота, постійно проводяться тематичні екскурсії та цікаві зустрічі.

Із найбільш цікавих та інноваційних заходів, які відбулися в Тульчинському краєзнавчому музеї  слід відзначити  театралізоване дійство «Ніч в музеї», «На гостини до Леонтовича», «Різдвяні зустрічі», виставка художніх  робіт учнів Тульчинської ДМШ  та  митців міста до ІІІ Міжнародного фестивалю «OperafestTulchyn», культурно-мистецький проект «Заклади культури ОТГ – місту Тульчин» з нагоди відзначення  412-ї річниці з дня заснування міста, Міжнародний фото проект «Заглянути в очі цілого життя».

З метою покращення матеріально-технічної бази, збереження музейних фондів у 2019 році в Тульчинському краєзнавчому музеї проведений поточний ремонт  2 експозиційних  залів ( 85,445 тис. грн. ), ганку ( 36,739 тис. грн.), здійснено придбання  4 експозиційних вітрин, килимових покриттів, 2 пилососів, шафи, столів  (31,2 тис. грн.).

В рамках проєкту «Малі міста - великі враження» оголошеним Міністерством культури України, в якому Тульчинська міська рада втретє стала переможцем, був  презентований культурно-мистецький проєкт «Ревіталізація музею-квартири Леонтовича в музей мелодії пісні “Щедрик” шляхом діджиталізації фондів та створення фізичного та віртуального інтерактивнокомунікативних просторів» , завдяки якому,  за кошти співфінансування, Тульчинською міської ради було проведено ряд ремонтних робіт та здійснено благоустрій прилеглої до музею-квартири території, на загальну суму 981,00 тис. грн.:

-        оновлений ганок (48,00 тис. грн.);

-        обладнана внутрішня вбиральня (99,671 тис. грн.).

Проведений благоустрій на суму 833,329 тис. грн. включав в себе викладення тротуарною плиткою доріжок біля музею, встановлення освітлення, придбання лавок та альтанки, зовнішній ремонт приміщення.

Надійшло вхідної плати від реалізації квитків по музеях в сумі 5,854 тис. грн.

Відповідна робота проводиться по збереженню культурної спадщини. В громаді знаходиться 73 об’єкти культурної спадщини, 9 з яких мають категорію національного значення. На ремонтно-реставраційні роботи об’єктів у 2019 році було використано 12257,45 тис. грн.

Виданий путівник «Тульчинська міська ОТГ», розроблено низку туристичних маршрутів: «Архітектурна спадщини Тульчинської ОТГ», «Тульчин туристичний», видано буклети  «Палац Шереметєвих», «Тиманівська каша: засипана капуста – нематеріальний об’єкт культурної спадщини», який  внесений до Реєстру нематеріальної культурної спадщини Вінницької області.

Розпорядок роботи Тульчинського краєзнавчого музею:

• робочі дні – вівторок-субота з 8.00 до 17.00 год., вихідні – неділя, понеділок;
  • обідня перерва 13.00 до 14.00 год.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)