Виконання бюджету Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади за доходами станом на 13.01.2020 року

Дата: 13.01.2020 15:18

Станом на 13 січня 2020 року до бюджету отг м.Тульчин надійшло власних і закріплених доходів загального фонду в сумі 2 544,7 тис.грн. або 1,9% до плану на рік. Порівняно з відповідним періодом минулого року, обсяг доходів загального фонду зріс на 75,4 тис.грн.

За даними Держказначейства протягом операційних днів поточного року юридичними та фізичними особами спрямовано досить багато платіжних трансакцій на недіючі рахунки. Такі кошти Держказначейством не зараховуються, а повертаються банківським установам як «нез‘ясовані надходження».

З метою запобігання виникнення у платників податків податкового боргу зі сплати податків, зборів та платежів просимо забезпечити сплату податкових зобов’язань на нові рахунки. Повний перелік усіх дохідних рахунків для нашої громади розміщений в закладці Бюджет громади – Рахунки для зарахування податків і платежів до бюджету громади.