Вітання усім християнам західного обряду зі святом Різдва Христового!

Дата: 25.12.2021 08:11

Фото без описуВід імені депутатського корпусу, виконавчого комітету, апарату міської ради та від себе особисто сердечно вітаю усіх християн західного обряду зі святом Різдва Христового!

Спрадавна Різдвяні свята були для українців джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри і надії. Воно наповнює наше життя добротою та щирістю, духовністю і милосердям.

Бажаємо усім жителям громади миру і злагоди, духовного зростання, добробуту, успіхів, нових перемог та Божої допомоги в трудах на благо нашої рідної України.

Хай світле Різдво Христове укріпить усіх нас у вірі, об’єднає теплом і любов’ю, наповнить кожне серце і кожну домівку Божою благодаттю.

Христос народився! Славімо Його!

З повагою

міський голова                                                     Валерій Весняний