Конкурс на краще новорічно-різдвяне оформлення закладів, установ, підприємств, організацій усіх форм власності, приватних домогосподарств та прилеглих до них територій

Дата: 16.12.2019 16:40

Фото без описуВідповідно до розпорядження міського голови від 16.12.2019 № 02-06-129  Тульчинською міською радою з 20.12.2019 по 09.01.2020 оголошується конкурс на краще новорічно-різдвяне оформлення закладів, установ, підприємств, організацій усіх форм власності, приватних домогосподарств та прилеглих до них територій.

Учасниками конкурсу можуть бути бізнесові структури, організації бюджетної сфери, приватні домогосподарства,які виявили бажання взяти участь у зазначеному конкурсі та надіслали на електронну адресу radatulchin@gmail.com організатора (міська рада) пропозицію з поміткою «На конкурс», або у письмовому вигляді за адресою: м.Тульчин, вул.Миколи Леонтовича,1, каб. № 102.

Передбачені такі номінації:

- краще новорічно-різдвяне оформлення бізнесового закладу;

- краще новорічно-різдвяне оформлення організації бюджетної сфери;

- краще новорічно-різдвяне оформлення приватного домогосподарства.

Критерії конкурсу:

-  відповідність новорічно-різдвяній тематиці;

-  наявність святкового освітлення;

-  творчий підхід, оригінальність та креативність оформлення ;

-  естетичність оформлення .

Переможці, призери та учасники конкурсу будуть нагородженні цінними подарунками, грамотами та подяками міської ради.