Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту до проєкту рішення «Про оренду майна, що є комунальною власністю Тульчинської міської ради»

Дата: 09.10.2019 16:28

Фото без описуАвтор: Тульчинська міська рада

«__»  ___________  2019 року

Керуючись ст.9 та ст.13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" від 11.09.2003 року № 1160-ІV, відповідно до глави 58 Цивільного кодексу України, статей 283-289, 291 Господарського кодексу України, Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», постанов Кабінету Міністрів України  від 31 серпня 2011 р. N 906 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна»,  від 4 жовтня 1995 р. № 786  «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу», наказів Фонду Державного Майна України від 31.12.2015 року № 2075 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», від 15 лютого 2013 року №201  «Про затвердження Переліку документів, які подаються орендодавцеві для укладення договору оренди майна, що належить до державної власності», керуючись п.31ч.1ст.26, ч.5 ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», Тульчинська міська рада буде виносити на розгляд засідання ради проєкт рішення «Про оренду майна, що є комунальною власністю Тульчинської міської ради».

Розробником проєкту вказаного рішення є Тульчинська міська рада, що знаходиться за адресою: вул. М. Леонтовича 1, м. Тульчин, Вінницька обл., 23600. тел./факс: 8-043-35-2-22-40, 8-043-35-2-22-41.

Проєкт рішення та аналіз регуляторного впливу опубліковано на офіційному web сайті Тульчинської міської обєднаної територіальної громади в мережі інтернет tulchynska.gromada.org.ua

E-mail: radatulchin@gmail.com

Зауваження та пропозиції  щодо проєкту рішення будуть прийматися постійною комісією Тульчинської міської ради з земельних відносин та управління комунальним майном (голова комісії Попівкер Г.М.) у письмовій формі, протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: 23600, м. Тульчин,

вул. Миколи Леонтовича, 1, каб.113, тел. 8-043-35-2-22-41 (відповідальна особа – голова постійної комісії Попівкер Г.М.)