«Держава, суспільство і я – єдина щаслива сім’я»

Дата: 12.12.2019 08:35

Фото без опису11 грудня на базі Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст.№1 відбувся правничо-інтелектуальний квест « Держава, суспільство і я – єдина щаслива сім’я». Учасниками квесту стали юні знавці права із Ганнопільської ( вчитель Асаула В.І.), Суворовської № ( Максименко Т.В.), Суворовської  ( вчитель Рудик О.Г.) ЗШ І-ІІІ ст. Квест відбувсяя за сприяння відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міськради.

Із вітальним словом звернувся до присутніх провідний інспектор відділу освіти Глізнецов В.М., старший інспектор ювенальної превенції Тульчинського відділення поліції О.М.Омелянчук. Познайомила учасників та уболільників квесту із роботою районної бібліотеки щодо право- просвітницької роботи завідувач читальним відділом районної бібліотеки Т.П.Нурізянова. Учасників привітали учні 9-их класів Тульчинської ЗШ І-ІІІ ст.№1, представивши флешмоб « Право людини на життя» ( вчитель Желюк Л.В.). Під час проходження завдань учні шукали цінність, а саме цінну інформацію про суспільство, державу і право. Та на завершення дійшли висновку: « Я співучасник розбудови щасливої, ефективної правової держави. Від дій кожного залежить економічне, правове, культурне зростання нашої держави». Учні дружно та згуртовано працювали у команді, ретельно вивчали завдання, колегіально приймали  рішення. Діяли злагоджено, швидко та рішуче. Але це змагання. Тому перемогу здобула команда « Правовий патруль» Суворовської ЗШ І-ІІІ ст.№1.Усього одного балу не вистачило команді « Феміда» Ганнопільської ЗШ І-ІІІ ст. до І місця. Проте учениця цієї команди, капітан Асаула О. здобула звання « Кращий знавець права». Цікавими були виступи ораторів усіх команд за темою « Мудра людина не робитиме іншим того, чого вона не бажає, щоб зробили їй» (Конфуцій)». Грамотами Тульчинського відділення поліції були нагороджені учасники квесту, а відділ освіти, молоді та спорту вручив учням подарункові видання книг про М.Леонтовича та Тульчинську ОТГ. Організатори квесту – методист Соловей Н.З. та учитель правознавства Білоусівської ЗШ І-ІІІ ст. Гриценко Б.О.