Дата: 08.11.2019 15:51

Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу, найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність.

До Дня української писемності та мови працівники Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області спільно з неповнолітніми громадянами на обліку пробації долучились до написання радіодиктанту, щоб перевірити свою грамотність та долучитися до національного філологічного флешмобу.

Метою заходу було формування в неповнолітніх почуття національної гідності, розвитку мовних здібностей, виховання любові до національних традицій та рідного слова.

Психолог відділу Анна Цюпко розповіла присутнім старовинну легенду про українську мову, цікаві факти про мову, а також слухали вірші поетів та пісні про солов’їну українську мову.

Тульчинський районний відділ