У ТУЛЬЧИНІ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ

Дата: 07.11.2019 15:19

7 листопада в Тульчині відбувся урочистий концерт «У творчості квітни, Вкраїно!» до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва за участю творчих колективів Тульчинського коледжу культури.

Секретар міської ради Оксана Трач, голова Тульчинської районної державної адміністрації Віталій Чуба та заступник голови районної ради Надія Григорьєва привітали присутніх зі святом та подякували їм за багаторічну сумлінну працю по відродженню та збагаченню української культури та духовності, збереженню традицій нашого народу.

Грамотами з виплатою нецільової матеріальної допомоги було відзначено кращих працівників галузі.

Колектив Тульчинського училища культури традиційно привітав учасників урочистостей святковим концертом.