20 жовтня - День працівників харчової промисловості!

Дата: 18.10.2019 12:05

Фото без описуШановні працівники харчової промисловості! Прийміть щирі вітання з професійним святом! Від вашої праці, професіоналізму та сумлінності без перебільшення залежить якість життя кожного жителя нашої громади. Приємно, що нині продукція тульчинських харчовиків має високий рівень конкурентоспроможності й успішно задовольняє потреби споживачів як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках. Важливо, що для виготовлення якісних товарів ви не лише підвищуєте технологічний та технічний рівень виробництва, а й створюєте робочі місця з гідними умовами праці й зарплати. Це вагомий внесок у розвиток економіки громади та добробуту й соціальної захищеності її жителів. Віримо, що натхненне та вміле поєднання інноваційності, світового досвіду та добрих українських традицій забезпечать тульчинській продукції ще більший попит та популярність. Тож нехай у всіх буде міцним здоров’я, потужно реалізовуються виробничі перспективи, зростає родинний добробут. І нехай приємним визнанням вашої майстерності звучать по всьому світу схвальні відгуки: «Смачне – бо тульчинське»!