День Українського козацтва та День захисника України

Дата: 15.10.2019 11:51

Заходи з нагоди відзначення Дня Українського козацтва та Дня захисника України в Тульчині розпочались з вшанування Українського козацтва біля монументу «Велика сталь» і козацького хреста (с. Кинашів).

Учасники зібрання з державними та громадськими прапорами пройшли святковою ходою по вулиці М.Леонтовича м.Тульчина до Стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників АТО (ООС) для вшанування пам’яті загиблих захисників України та покладання квітів.

В районному будинку культури відбулися урочистості та тематична концертна програма за участю народного депутата України Лариси Білозір, Тульчинського міського голови Валерія Весняного, голови районної державної адміністрації Віталія Чуби, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої.

Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної ради, райдержадміністрації та районної ради, Тульчинської міської ради ОТГ вручили учасникам АТО(ООС), ветеранам і військовослужбовцям Збройних сил України, ліквідаторам аварії на ЧАЕС та громадським козацьким активістам.