Урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України

Дата: 03.10.2019 12:14

Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

Сьогодні в Тульчинському районному будинку культури відбулися урочисті проводи призовників осіннього призову 2019 року на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Дана подія - завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків – викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

Щоб провести хлопців в залі зібралися батьки, родичі, друзі тих, хто через кілька днів виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.

Зі словами вітання і найкращими побажаннями перед новобранцями виступили керуюча справами виконавчого комітету Тульчинської міської ради Леся Косенко, головний спеціаліст відділу цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Оксана Шпатарюк, які побажали юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)