Cкладання бюджетних запитів на 2020-2022 роки

Дата: 30.09.2019 15:26

Фото без описуНа виконання Плану заходів з підготовки проєкту бюджету Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади на 2020 рік та прогнозу бюджету на 2021-2022 роки, фінансовим управлінням Тульчинської міської ради розроблено та затверджено Інструкцію з підготовки бюджетних запитів  головними розпорядниками бюджетних коштів до проєкту бюджету громади, затверджену наказом фінансового управління Тульчинської міської ради № 6 від 25.09.2019 року.

З метою здійснення своєчасного та якісного планування бюджету громади  головним розпорядникам коштів доручено забезпечити складання бюджетних запитів на 2020-2022 роки та подання їх до фінансового управління міської ради для аналізу та розробки проєкту рішення «Про бюджет Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади на 2020 рік» та прогнозу бюджету громади на 2021-2022 роки.