Співпраця з відділом державної виконавчої служби

Дата: 27.09.2019 15:51

Фото без опису27 вересня 2019 року начальником Тульчинського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області Русланом Колійчуком була проведена робоча зустріч з начальником Тульчинського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області Олегом Бешлегою та державними виконавцями відділу.

В ході зустрічі обговорювалися актуальні питання, щодо виконання
рішень суду відносно порушників, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт. Також, було обговорено питання стосовно подальшого інформування відділом виконавчої служби уповноваженого органу з питань пробації, щодо перерахованих коштів на
рахунок державної виконавчої служби, які нараховуються порушникам за виконання суспільно корисних робіт.
На завершення зустрічі було проведено аналіз відбування правопорушниками суспільно корисних робіт на території Тульчинського району за 9 місяців 2019 року.

Тульчинський районний відділ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)