Пошук

Свято волейболу до Дня міста.

Дата: 24.09.2019 11:30
Кількість переглядів: 329

21 вересня 2019 року в спортивному залі Тульчинської ДЮСШ проходили змагання з волейболу на Кубок міського голови, присвячені Дню міста.

Відкриваючи змагання, начальник відділу освіти,  молоді та спорту Тульчинської міської ради Митрицан М.М. привітав учасників змагань зі святом та побажав спортивних перемог.

За Кубок боролися чотири волейбольні команди:

ВК « Підприємець» - капітан Мошняга Валентин;

ВК «Максимус» - капітан Максимук Віталій;

ВК « Інтер – К» - капітан Коцюруба Олександр;

ВК « ВПУ – 41 м.Тульчин» - капітан Пустовіт Олесандр.

Після попередніх ігор за бронзові медалі  боролись команди ВК «Максимус» та ВК « ВПУ – 41 м. Тульчин». В результаті 3 місце посіли гравці команди ВК «Максимус» та 4 місце – команди ВК « ВПУ – 41 м. Тульчин».

Фінальна гра між командами «Підприємець» та «Інтер– К» була напруженою та цікавою, проходила в п’ять партій.

Волейболісти команди «Інтер – К» перемогли  суперника в останній партії з рахунком 15-11, та стали володарями Кубка міського голови та золотих медалей.

Срібні медалі дістались гравцям ВК « Підприємець».

Усім командам були вручені відповідні грамоти про участь у турнірі.