План заходів з нагоди відзначення Дня міста - 21-22 вересня 2019 року

21 вересня

9.00 Покладання квітів до меморіальних, пам’ятних місць м.Тульчина

09.00-14.00 Волейбольний турнір на Кубок міського голови Стадіон ТДЮСШ

10.00 Виставка світлин «Заглянути в очі цілого життя» Площа перед районним будинком культури

10.00 Виставка робіт місцевих художників, студентів Тульчинського коледжу культури, вихованців художнього відділу Тульчинської ДМШ Площа перед районним будинком культури

10.00 Виставка-продаж творчих робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Площа перед районним будинком культури

10.00 Площа ім.М.Д.Леонто-вича Проведення майстер – класів: Братунь Н.Й: «Квіткові кулі», «Тістопластика», Мазур Л.В.:«Тара»,«Канзаші», Івасюк О.М.: «Витинанки»,

Черниш Д.А.: «Етюд», Сташко М.Ю.:«Різьблення по дереву»,  Надорожна Л.С.:«Оригамі», Утюжнікова О.П.:«Паперові квіти», Яцуляк В.М.:«Акварель».

11.30 Урочистий концерт «Зі святом, рідне місто!» Районний будинок культури

17.00-24.00 Вечірня концертна програма Площа ТРК «Європейська», за участі заслуженого артиста України Олексія Ричко та народного артиста України Станіслава Городинського.

17.00-21.00 Феєричне мистецьке видовище «Народжений вогнем» Площа ТРК «Європейська»

18.00 Авіамодельне шоу за участі Преподобного Ігоря Олексійовича, дев’ятикратного чемпіона України, призера чемпіонату Європи, за фінансової підтримки ПП Капули С.І Площа ТРК «Європейська»

На святкування Дня міста Тульчин завітає Ігор Бєланов - радянський та український футболіст, нападник, лауреат «Золотого м'яча» 1986 р., Віце-чемпіон Європи-1988, володар Кубка кубків-1986, заслужений майстер спорту СРСР (1986).

22 вересня

07.00-13.00 Виставка-ярмарка «Продукти моєї громади» Площа ТРК «Європейська»

16.00 13-й традиційний Всеукраїнський турнір зі змішаних єдиноборств ММА Сквер ім.М.Д.Леонтовича