Дата: 30.08.2019 14:54

Фінансовим управлінням Тульчинської міської ради за 8 місяців 2019 року проведено фінансування із бюджету громади в загальній сумі 124,7 млн.грн., в тому числі по загальному фонду – 109,2 млн.грн. та по спеціальному фонду 15,5 млн.грн.

Джерелами фінансування цих видатків є:
освітня субвенція з державного бюджету – 26 433,6 тис.грн.,
медична субвенція з державного бюджету – 9 446,4 тис.грн.,
додаткова дотація з державного бюджету на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я – 3 396,4 тис.грн.,
субвенція на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань – 82,0 тис.грн.,
субвенція на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 50,9 тис.грн.
субвенція на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» - 417,9 тис.грн.
субвенція на формування інфраструктури територіальних громад – 1 350,0 тис.грн.
інша субвенція із обласного бюджету – 2 300,0 тис.грн.
інша субвенція із районного бюджету – 1 467,4 тис.грн.
власні надходження бюджету громади – 79 806,8 тис.грн.
За оперативною інформацією головних розпорядників коштів простроченої кредиторської заборгованості станом на 01.09.2019 по захищених видатках не очікується.
Загалом протягом січня-серпня 2019 року фінансовим управлінням Тульчинської міської ради забезпечено повноцінне фінансування головних розпорядників коштів, розпорядників нижчого рівня, а також надання фінансової підтримки одержувачам коштів. Своєчасно і у повному обсязі фінансувались видатки на оплату праці з нарахуваннями, енергоносії та комунальні послуги, інші захищені та інші поточні видатки, капітальні видатки.
Фінансування видатків бюджету громади відповідно до помісячного розпису та потреб закладів знаходиться на постійному контролі фінансового управління.