Шановні жителі громади!

Дата: 23.08.2019 09:02

Від колективу, виконавчого комітету та депутатського корпусу Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади та від себе особисто щиросердно вітаю вас із найбільшим національним святом українського народу — Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу. Нехай потужне джерело вашого натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям. Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваші домівки щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.

Зі святом Вас! З Днем Незалежності України!

З повагою –

Тульчинський міський голова                                                        Валерій Весняний