Огляд на кращу підготовку закладів освіти Тульчинської міської ради до нового 2019/20 навчального року

Дата: 22.08.2019 15:12

21 серпня 2019 року завершилися заходи, пов’язані з  Оглядом  на кращу підготовку закладів освіти Тульчинської міської ради до нового 2019/20 навчального року. Другого дня, відповідно до затвердженого плану, перевірялись заклади освіти об’єднаної територіальної громади, які розташовані у м. Тульчині.  У роботі комісії прийняв участь перший заступник міського голови Костюк Іван Іванович.

При здійсненні перевірки особлива увага приділялась стану матеріально-технічної бази закладів та  заходи, спрямовані на її покращення та збереження, готовність до нового навчального року, а особливо -  перших класів, новизна та креативність у підходах до навчально-виховного процесу.

Трудові колективи та керівництво  дошкільних, позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів міста з належною відповідальністю віднеслись до поставлених завдань, про що свідчить  їх повна готовність до нового навчального року.

Особливої уваги заслуговує творчий підхід педагогічного колективу дошкільного навчального закладу №2 (директор Удовидченко В.В.), де разом із  традиційними, започатковано інноваційні методи виховання та навчання, такі як: степ-аеробіка,елементи  роуп–скіппінгу, елементи китайської оздоровчої гімнастики у-шу; робота в театралізованій студії та  в шашковій кімнаті, які сприяють фізичному та інтелектуальному розвитку дитини, розвитку логічного та абстрактного мислення, формування вміння будувати тактику та стратегію своїх дій, вихованню етики поведінки.