22 серпня святкує свій День народження Боб Інесса Михайлівна - Начальник відділу організаційно-кадрової роботи Тульчинської міської ради

Дата: 22.08.2019 08:53

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами!  Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!