«Обжинки – 2019р.»

Дата: 16.08.2019 16:51

21 серпня 2019 року  по вул. Миколи Лентовича 55 (площа «Європейська») о 10 год. відбудеться урочистості з нагоди підведення підсумків збирання ранньої групи зернових та зернобобових культур урожаю 2019 року підприємствами Вінницької області за участю голови Вінницької ОДА Коровія В.В. та голови Вінницької обласної ради Олійника А. Д. Також планується парад техніки, демонстрація засобів захисту, насіння та тваринницького обладнання, огляд світлиць з досягнень сільськогосподарського виробництва, проведення ярмаркових заходів з можливістю придбання сільськогосподарської продукції безпосередньо від товаровиробників.