Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі

Дата: 14.08.2019 16:21

14 серпня в приміщенні Тульчинського районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області було організовано  бесіду для громадян на обліку пробації на тему: «Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі».

Метою даного заходу було налаштувати засуджених мислити позитивно, не опускати руки перед перешкодами та труднощами, не вчиняти повторних правопорушень.

Психолог Анна Цюпко розповіла присутнім, як уберегти себе від шкідливих звичок, безвідповідальних статевих стосунків та уникнути негативного оточення. Причиною цьому слугують немало чинників: відсутність роботи, виховання в неблагополучних сім’ях, нерозуміння з боку дорослих, негативний вплив телебачення та Інтернету, які стають для осіб молодіжного віку основним джерелом інформації та багато інших.

На завершення заходу провідний інспектор відділу Віталій Балюк

закликав громадян  переосмислити свої вчинки, спробувати оцінити життя по-новому та в майбутньому не переступати межу дозволеного законом.

Тульчинський районний відділ