Тульчинська громада вітає з Днем народження експерта з питань децентралізації та публічних послуг проекту DESPRO, одного із розробників статегії поводження з твердими побутовими відходами У Тульчинському районі- Вячеслава Сороковського.

Дата: 12.08.2019 09:43

Шановний Вячеславе! Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть найщиріші вітання  з нагоди Дня народження.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Щира вдячність від Тульчинської об’єднаної територіальної громади за добро, яке Ви зробили за період співпраці з нашою громадою.