Послуги служби зайнятості особам, які перебувають на обліку органу пробації

Дата: 06.08.2019 15:30

В рамках договору про співробітництво та партнерство  між Тульчинським  районним відділом філії Центру пробації у Вінницькій області та Тульчинською районною філією Вінницького обласного центру зайнятості 6 серпня 2019 року для громадян на обліку пробації було організовано спільний захід на тему: «Послуги служби зайнятості – соціальна підтримка населенню».

У ході зустрічі провідний фахівець з профорієнтації Центру Тетяна Ференець детально розповіла про переваги офіційного працевлаштування, ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості, зокрема з наявними
вакансіями, на  які є можливість працевлаштуватися в Тульчинському районі, можливістю проведення професійної орієнтації та навчання за направленням служби зайнятості з подальшим працевлаштуванням.
Також присутнім були надані інформаційні буклети та поради щодо пошуку роботи.
Працевлаштування засуджених має важливе значення, як для них самих так і для соціуму, тому що зменшує рівень рецидивної злочинності та сприяє безпеці суспільства.

Тульчинський районний відділ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)